Olja på pannå, interiör med öppen dörr. Signerad. (32x23)
325 SEK | 2014-06-13 12:00 |
300 SEK | 2014-06-13 01:15 |
100 SEK | 2014-06-12 20:33 |
100 SEK | Startpris |