Etsning, gårdsexteriör. 8/150. Signerad. Inramad. (42x30)
450 SEK | 2014-06-15 11:41 |
425 SEK | 2014-06-15 10:09 |
400 SEK | 2014-06-12 22:49 |
200 SEK | 2014-06-13 12:01 |
100 SEK | Startpris |