Etsning, motiv från Falun. 29/60. Signerad och daterad 94. Inramad. (7,5x10)
275 SEK | 2014-06-15 11:42 |
250 SEK | 2014-06-14 21:27 |
225 SEK | 2014-06-15 09:49 |
100 SEK | Startpris |