Etsning, motiv med and. Signerad och numrerad. Inramad. (15x11)
225 SEK | 2014-06-15 10:09 |
200 SEK | 2014-06-15 12:02 |
150 SEK | 2014-06-12 23:55 |
100 SEK | Startpris |