Färglitografi, "Positioner". 120/250. Signerad och daterad 1992. Inramad. (40x60)
225 SEK | 2014-06-15 10:14 |
200 SEK | 2014-06-15 07:44 |
125 SEK | 2014-06-14 21:45 |
100 SEK | Startpris |