Litografi, Stockholmsmotiv. Signerad i plåten. Inramad. (26x38)
175 SEK | 2014-06-15 07:45 |
150 SEK | 2014-06-15 11:14 |
100 SEK | 2014-06-14 22:29 |
100 SEK | Startpris |