Färgetsning, stadsbild. Signerad och daterad 82. Med dedikation. Oramad. (49x42)
1 600 SEK | 2014-06-15 10:33 |
1 500 SEK | 2014-06-15 11:28 |
750 SEK | 2014-06-14 22:55 |
100 SEK | 2014-06-14 06:28 |
100 SEK | Startpris |