Färglitografi, skärgårdsmotiv. Signerad och daterad 79. Numrerad. Inramad. (38x46)
600 SEK | 2014-06-15 11:52 |
550 SEK | 2014-06-14 13:26 |
325 SEK | 2014-06-12 23:08 |
225 SEK | 2014-06-13 19:01 |
100 SEK | Startpris |