Några delar med nagg, bruksslitage.
950 SEK | 2014-06-15 12:24 |
900 SEK | 2014-06-15 11:57 |
750 SEK | 2014-06-15 11:13 |
600 SEK | 2014-06-15 10:20 |
550 SEK | 2014-06-15 09:36 |
475 SEK | 2014-06-15 10:04 |
425 SEK | 2014-06-14 23:10 |
300 SEK | 2014-06-14 19:31 |
250 SEK | 2014-06-13 21:48 |
100 SEK | 2014-06-12 19:41 |
100 SEK | Startpris |