Blandteknik, figurkomposition. Signerad och daterad 1963. Med dedikation. Oramad. (16,5x21,5)
300 SEK | 2014-06-15 11:45 |
275 SEK | 2014-06-15 11:11 |
100 SEK | Startpris |