Etsning, "Solens dotter". Signerad, med dedikation. Oramad. (24,5x19)
200 SEK | 2014-06-13 12:02 |
175 SEK | 2014-06-13 13:05 |
100 SEK | 2014-06-12 19:37 |
100 SEK | Startpris |