Olja på duk, landskapsmotiv. Signerad. (54x63)
600 SEK | 2014-06-15 11:56 |
550 SEK | 2014-06-15 11:28 |
475 SEK | 2014-06-15 11:25 |
450 SEK | 2014-06-15 10:58 |
200 SEK | 2014-06-12 18:28 |
100 SEK | Startpris |