Olja på duk, motiv med figurer. Signerad. (55x44)
425 SEK | 2014-06-15 11:00 |
400 SEK | 2014-06-15 10:58 |
200 SEK | 2014-06-15 08:37 |
200 SEK | 2014-06-15 09:48 |
150 SEK | 2014-06-15 07:53 |
100 SEK | Startpris |