Olja på duk, komposition med figur. Monogramsignerad och daterad 76. (80x96)
850 SEK | 2014-06-14 20:55 |
800 SEK | 2014-06-15 03:08 |
700 SEK | 2014-06-13 01:12 |
400 SEK | 2014-06-13 23:22 |
100 SEK | Startpris |