34. David Söderholm (1883-1961)

Olja på duk, landskap med stad i bakgrund. Signerad och daterad 39. Ett hörn med ytrispor. (42x56)

Varunr 151586

15 Juni 2014

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 600 SEK2014-06-15 11:55
1 500 SEK2014-06-15 11:50
1 200 SEK2014-06-15 10:13
850 SEK2014-06-14 23:09
750 SEK2014-06-14 15:18
400 SEK2014-06-13 23:23
325 SEK2014-06-13 13:12
100 SEK Startpris

2014-06-15 Stadsauktion, Söndag 15 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms