Olja på duk, landskap med stad i bakgrund. Signerad och daterad 39. Ett hörn med ytrispor. (42x56)
1 600 SEK | 2014-06-15 11:55 |
1 500 SEK | 2014-06-15 11:50 |
1 200 SEK | 2014-06-15 10:13 |
850 SEK | 2014-06-14 23:09 |
750 SEK | 2014-06-14 15:18 |
400 SEK | 2014-06-13 23:23 |
325 SEK | 2014-06-13 13:12 |
100 SEK | Startpris |