Olja på pannå, skogslandskap med fåglar. Signerad och otydligt daterad. (32x40)
1 300 SEK | 2014-06-15 10:13 |
1 200 SEK | 2014-06-15 09:43 |
1 100 SEK | 2014-06-15 09:11 |
1 000 SEK | 2014-06-13 16:09 |
900 SEK | 2014-06-15 08:42 |
100 SEK | 2014-06-12 20:11 |
100 SEK | Startpris |