Olja på duk, motiv med fågel i vatten. Signerad och daterad 91. (15x50)
1 100 SEK | 2014-06-15 11:57 |
1 000 SEK | 2014-06-15 11:58 |
800 SEK | 2014-06-15 09:37 |
100 SEK | Startpris |