Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Daterad 92. Inramad. (33x41)
700 SEK | 2014-06-15 10:54 |
650 SEK | 2014-06-15 08:43 |
500 SEK | 2014-06-14 22:13 |
100 SEK | 2014-06-12 18:27 |
100 SEK | Startpris |