Färglitografi, fågel i vinterlandskap. Signerad och daterad 96. Inramad. (57x43)
400 SEK | 2014-06-13 06:35 |
375 SEK | 2014-06-15 10:13 |
250 SEK | 2014-06-15 09:51 |
100 SEK | 2014-06-12 18:28 |
100 SEK | Startpris |