Färglitografi, vinterbild med djur. Provtryck. Signerad och daterad 91. Inramad. (40x50)
425 SEK | 2014-06-14 22:27 |
400 SEK | 2014-06-13 06:36 |
225 SEK | 2014-06-13 23:24 |
100 SEK | Startpris |