Färglitografi, vinterbild med hare. EA. Signerad och daterad 95. Inramad. (52x36)
425 SEK | 2014-06-14 22:27 |
400 SEK | 2014-06-13 06:36 |
225 SEK | 2014-06-13 23:24 |
100 SEK | 2014-06-12 18:28 |
100 SEK | Startpris |