Färglitografi, "Modelltecknaren". Signerad och numrerad. Inramad. (36x29)
650 SEK | 2014-06-15 08:58 |
600 SEK | 2014-06-15 07:54 |
400 SEK | 2014-06-14 06:33 |
375 SEK | 2014-06-12 21:54 |
325 SEK | 2014-06-13 04:35 |
100 SEK | Startpris |