Etsning, stadsbild vid vatten. Signerad. Inramad. Glaset med skada. (13x24)
375 SEK | 2014-06-13 00:44 |
350 SEK | 2014-06-15 11:49 |
300 SEK | 2014-06-15 10:20 |
200 SEK | 2014-06-15 08:10 |
100 SEK | 2014-06-12 23:14 |
100 SEK | Startpris |