Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (51,5x72)
2 100 SEK | 2014-06-15 11:32 |
2 000 SEK | 2014-06-15 11:09 |
850 SEK | 2014-06-14 22:13 |
550 SEK | 2014-06-13 23:05 |
425 SEK | 2014-06-13 19:00 |
325 SEK | 2014-06-13 19:03 |
250 SEK | 2014-06-13 16:10 |
100 SEK | Startpris |