Blandteknik, "Förortstorget". Signerad och daterad 88. Inramad. Baksida med text "Förortstorget -Ja men dom känner ju inte till något om något -Döda draken det onyanserade som stoppar allt från utveckling. Livet går vidare. Sen i vilken form". (30,5x44)
1 300 SEK | 2014-06-12 23:04 |
1 200 SEK | 2014-06-13 08:46 |
200 SEK | 2014-06-12 22:22 |
100 SEK | 2014-06-12 20:30 |
100 SEK | Startpris |