Niclas Warneck, Karlstad. Spår av förgyllning. Mindre bulor, repor. Monogramgravyr. (H.9, 67g.)
1 200 SEK | 2014-06-13 00:32 |
1 100 SEK | 2014-06-12 18:56 |
600 SEK | 2014-06-12 20:46 |
500 SEK | 2014-06-12 19:22 |
100 SEK | Startpris |