Blandteknik, förlaga och skiss till litografiet "Sommarnatt Gillöga". Signerad, a tergo daterad 67. Inramad. (17x29)
3 700 SEK | 2014-06-15 11:59 |
3 600 SEK | 2014-06-15 12:02 |
2 100 SEK | 2014-06-14 00:18 |
1 500 SEK | 2014-06-13 22:54 |
1 300 SEK | 2014-06-13 08:09 |
650 SEK | 2014-06-12 20:20 |
500 SEK | 2014-06-12 19:45 |
400 SEK | 2014-06-12 18:45 |
100 SEK | Startpris |