Etsning, stilleben med fåglar. Signerad. Inramad. (21x17)
475 SEK | 2014-06-15 09:31 |
450 SEK | 2014-06-15 11:47 |
375 SEK | 2014-06-14 13:38 |
300 SEK | 2014-06-14 23:14 |
100 SEK | Startpris |