Etsning, "Nötskrika". Signerad. Inramad. Något gulnad. (21,5x16,5)
375 SEK | 2014-06-15 09:32 |
350 SEK | 2014-06-15 11:47 |
275 SEK | 2014-06-13 09:07 |
175 SEK | 2014-06-13 10:36 |
100 SEK | Startpris |