Skomakarlampkupor 4st, 3st 1950-tal, m.m. Enstaka nagg och fläckar.
275 SEK | 2014-06-15 12:00 |
250 SEK | 2014-06-15 11:48 |
100 SEK | 2014-06-14 23:46 |
100 SEK | Startpris |