Olja på pannå, motiv med fors. Signerad och daterad 1946. I bronserad ram. (30x49)
1 600 SEK | 2014-08-03 10:20 |
1 500 SEK | 2014-08-03 11:45 |
700 SEK | 2014-08-02 23:54 |
600 SEK | 2014-08-02 21:59 |
325 SEK | 2014-07-31 16:49 |
125 SEK | 2014-08-02 19:34 |
100 SEK | Startpris |