Nils Erik Justelius, Eksjö. Tre-stämplade. Godronnerad stomme och ljuspipa. Mindre bulor, ytslitage. (H.15,5)
1 500 SEK | 2014-08-03 09:40 |
1 400 SEK | 2014-08-02 20:57 |
850 SEK | 2014-08-02 12:47 |
700 SEK | 2014-08-02 20:45 |
500 SEK | 2014-07-31 11:10 |
325 SEK | 2014-07-31 00:00 |
100 SEK | 2014-07-30 17:25 |
100 SEK | Startpris |