Facetterad form. Klotformad lockknopp. Locket med lagningar, asken med naggar och ytskada. (D.13)
3 600 SEK | 2014-08-03 10:19 |
3 500 SEK | 2014-08-03 11:03 |
3 300 SEK | 2014-08-02 19:48 |
2 800 SEK | 2014-08-02 20:50 |
1 300 SEK | 2014-08-01 20:46 |
1 000 SEK | 2014-07-31 23:01 |
600 SEK | 2014-07-31 01:20 |
150 SEK | 2014-07-30 21:33 |
125 SEK | 2014-07-30 20:10 |
100 SEK | 2014-07-30 19:10 |
100 SEK | Startpris |