Etsning, "Sommarlandskap från Svärdsjö". Signerad. Inramad. (22,5x32)
600 SEK | 2014-08-02 11:04 |
550 SEK | 2014-08-02 22:17 |
450 SEK | 2014-08-01 11:50 |
425 SEK | 2014-08-01 20:23 |
100 SEK | Startpris |