Bronserad och förgylld. Med dekor av lyra och gripar. Nedre glaset med målning. Nedre glas med spricka. Dekorlagningar. (H.85)
1 200 SEK | 2014-08-02 20:56 |
1 100 SEK | 2014-07-31 15:26 |
650 SEK | 2014-07-31 14:09 |
100 SEK | Startpris |