Slitage, äldre lagningar. (330x405)
4 100 SEK | 2014-08-03 11:55 |
4 000 SEK | 2014-08-03 11:44 |
3 600 SEK | 2014-08-03 10:32 |
1 400 SEK | 2014-08-03 00:13 |
1 200 SEK | 2014-08-02 11:36 |
800 SEK | 2014-07-31 23:02 |
325 SEK | 2014-08-01 10:27 |
100 SEK | Startpris |