Bemålade sidor. Locket fanerat med inläggningar. Nyckelskylt i ben. Fodralnyckel saknas. Ytslitage, mindre fanersläpp, spelverket ej komplett. (H.14, L.49, Dj.21)
600 SEK | 2014-07-30 18:53 |
550 SEK | 2014-08-01 11:58 |
125 SEK | 2014-07-31 12:18 |
100 SEK | Startpris |