Bronserad och förgylld. Med dekor av kolonner, urnor och girlanger. Dekorlagningar. (H.90)
1 200 SEK | 2014-08-03 10:38 |
1 100 SEK | 2014-08-02 20:47 |
750 SEK | 2014-08-03 09:46 |
500 SEK | 2014-07-31 14:10 |
100 SEK | Startpris |