Stockholm, troligen Magnus Söderberg. Fyrstämplad. Kulhamrad. Mindre lagningar. (D.40)
1 100 SEK | 2014-08-03 07:45 |
1 100 SEK | 2014-08-03 09:25 |
600 SEK | 2014-08-03 07:44 |
225 SEK | 2014-08-02 06:31 |
175 SEK | 2014-08-01 21:49 |
100 SEK | Startpris |