Med graverade blomslingor och monogram. Locket krönt 1774. Lockets insida trestämplat Christian Benjamin Macke, Kalmar. Obetydliga lagningar. (H.19)
2 200 SEK | 2014-08-23 19:29 |
2 100 SEK | 2014-08-24 10:07 |
1 200 SEK | 2014-08-23 16:48 |
1 000 SEK | 2014-08-23 14:01 |
700 SEK | 2014-08-22 22:36 |
125 SEK | 2014-08-21 20:01 |
100 SEK | Startpris |