Olja på duk, gårdsbild. Signerad och daterad 1926. (45x55)
3 000 SEK | 2014-09-13 21:28 |
2 900 SEK | 2014-09-14 10:07 |
750 SEK | 2014-09-12 08:33 |
100 SEK | Startpris |