Etsning, komposition med riddarhjälm och adelssköld. Signerad och numrerad 25/149. Inramad. (64x48)
3 500 SEK | 2014-09-14 10:16 |
3 400 SEK | 2014-09-14 11:58 |
2 600 SEK | 2014-09-12 16:29 |
1 700 SEK | 2014-09-12 12:33 |
125 SEK | 2014-09-11 21:43 |
100 SEK | Startpris |