Etsning, komposition med majs och ägg. Signerad och numrerad 46/150. Inramad. (52x39)
1 600 SEK | 2014-09-14 00:24 |
1 500 SEK | 2014-09-13 12:49 |
1 300 SEK | 2014-09-12 16:28 |
300 SEK | 2014-09-11 22:08 |
100 SEK | 2014-09-11 21:43 |
100 SEK | Startpris |