Akvarell, sagomotiv. Signerad och daterad 78. Inramad. (27x27)
2 700 SEK | 2014-09-13 17:25 |
2 600 SEK | 2014-09-14 07:52 |
1 700 SEK | 2014-09-13 17:29 |
800 SEK | 2014-09-12 08:34 |
500 SEK | 2014-09-12 02:11 |
375 SEK | 2014-09-11 22:08 |
325 SEK | 2014-09-11 20:56 |
125 SEK | 2014-09-11 21:44 |
100 SEK | Startpris |