Färglagd etsning, "Utsikten". Signerad och numrerad 5/10. Inramad. (20x24,5)
3 100 SEK | 2014-09-13 17:27 |
3 000 SEK | 2014-09-14 10:23 |
2 100 SEK | 2014-09-14 08:19 |
1 500 SEK | 2014-09-13 17:30 |
500 SEK | 2014-09-12 21:27 |
175 SEK | 2014-09-11 22:08 |
125 SEK | 2014-09-11 21:44 |
100 SEK | 2014-09-11 21:18 |
100 SEK | Startpris |