Olja på pannå, älvlandskap med svanar. Signerad och daterad 1931. (59x73)
1 400 SEK | 2014-09-12 11:36 |
1 300 SEK | 2014-09-14 08:28 |
850 SEK | 2014-09-13 20:02 |
750 SEK | 2014-09-13 09:55 |
300 SEK | 2014-09-11 21:23 |
125 SEK | 2014-09-11 20:26 |
100 SEK | Startpris |