Olja på duk, stilleben. Signerad. I bronserad ram. Mindre reva. (80x119)
5 600 SEK | 2014-09-14 11:36 |
5 500 SEK | 2014-09-14 11:42 |
4 100 SEK | 2014-09-14 10:32 |
1 200 SEK | 2014-09-13 20:02 |
1 100 SEK | 2014-09-12 16:51 |
700 SEK | 2014-09-12 11:59 |
125 SEK | 2014-09-11 20:25 |
100 SEK | Startpris |