Färglitografi, stadsbild med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. (53x65)
550 SEK | 2014-09-14 07:45 |
500 SEK | 2014-09-14 10:05 |
375 SEK | 2014-09-13 18:39 |
125 SEK | 2014-09-11 21:44 |
100 SEK | Startpris |