Blandteknik, komposition. Signerad och daterad 1966. (50x64)
1 700 SEK | 2014-09-12 13:56 |
1 600 SEK | 2014-09-12 09:56 |
125 SEK | 2014-09-11 21:44 |
100 SEK | Startpris |