Färglitografi, vinterbild med rådjur. Signerad och daterad 00. Numrerad. Inramad. (42x58)
950 SEK | 2014-09-14 10:27 |
900 SEK | 2014-09-14 07:53 |
700 SEK | 2014-09-13 20:45 |
600 SEK | 2014-09-13 10:10 |
225 SEK | 2014-09-11 23:16 |
175 SEK | 2014-09-11 21:21 |
100 SEK | Startpris |